לקוחות מספרים

לקוחות מספרים

מה בעמוד?

מה המתאמנים מספרים עלינו

חוגי ילדים ונוער

במחצית הראשונה בכיתה ב' הבת שלי עברה סדרת הצקות מצד בנים, בכיתת הלימוד שלה בבית הספר. באחד מהימים מספר בנים רדפו אחריה, הפילו וקרקעו אותה לאדמה כאשר שניים מהם נשכבו עליה.

על הדרך היא גם קיבלה מכות בפנים, בזמן שהיא ניסתה להדוף אותם מעליה. בית הספר כמובן לא עשה מזה עניין גדול ולכן הגעתי להחלטה שהיא תצטרף לחוג קרב המגע בהנהלת עידן גם וצוות המדריכים. עם הזמן היא צרה מגוון של מיומנות ויכולות של הגנה עצמית בעיקר מול ילדה הכיתה.

כעבור חודש נאמר לי ע”י מחכנת הכיתה שהיא התחילה לצבור ביטחון עצמי וגם הגנה על עצמה כאשר אחד מהילדים הציק לה. מאז ועד היום ילדים כבר לא מתעסקים איתה ויודעים שלא כדאי להם להציק לה. כמעט 4 שנים אחרי, בכל יום אני אומרת שזה הדבר הכי טוב והכי חשוב שעשיתי עבורה. בתחילה היא הייתה רשומה למפגש אחד בשבוע ומהר מאוד רשמתי אותה לעוד שני ימי אימון נוספים, מכיוון שראיתי את החשיבות בהתמדה ומתוך מטרה לחזק אותה. חשוב לציין שהיא מאוד אוהבת את האימונים האלה שהפכו לחלק משגרת חייה, וצוות המדריכים ביחד עם עידן ראו בה את הפוטנציאל וקידמו אותה פעמים רבות. קרב המגע הפך להיות עניין מרכזי בבית וגם אני הצטרפתי לאימונים האלה לפני כשלוש שנים, כדי לשמש לה דוגמה ובעיקר כדי לדעת איך להגן על עצמי. לא פעם נתקלתי במצבים בחיים בתור מתבגרת, בצבא, באוניברסיטה, בעבודה, שאנשים (גם מפקדים ישירים בצבא) הטרידו אותי ופשוט קפאתי במקום במקום להגן על עצמי. השינוי התחיל כאשר בתי התחילה להתאמן ב-ACTA, והחלטתי שהגיע הזמן שגם אני אלמד הגנה עצמית! (על הדרך למדתי קרב-מגע, קיקבוקסינג, אימוני כושר ועוד). לא פעם אמרתי לעידן ולצוות המדריכים היוצא מן הכלל, עד כמה אני מעריכה ומודה להם על ארגז הכלים שהם העניקו עבורינו. אני ממליכה לכם ההורים לרשום את ילדכם לחוג הזה, גם לבנים וגם לבנות ובעיקר גם עבורכם.

יעל דגן

מתאמנת בסניף באר שבע: שכונה ט'

אני רוצה להמליץ בחום על שיעורי קרב מגע לילדים, אצל עידן. הבן שלי לומד אצל עידן כבר שנה שניה. שיעורי קרב המגע עבורו הם הרבה מעבר להעלאת היכולת הפיזית להגנה עצמית (שזה כמובן חשוב מאד). במהלך השיעורים, עידן העצים את הבן שלי, העלה את הביטחון העצמי שלו, לימד אותו לשלוט בדחפים.

להיות ממוקד ומרוכז סביב מטרה, לימד אותו משמעת עצמית ומוסר עבודה. הוא למד שאם מתאמצים – מצליחים.

שצריך לפעמים לדחות סיפוקים, להמנע מלהכנס לסיטואציות אלימות. הוא לימד אותו קודם לחשוב ואז לבצע. הבן שלי פורח אצלו! הוא חוזר מהשיעורים מאושר. היכולת הפיזית שלו להגנה עצמית עלתה והשתפרה מאד. בזכות השיעורים, הוא גם פיתח חוסן נפשי, שזה חשוב לא פחות. אני ממליץ על השיעורים של עידן בחום רב.

ערן טרייסטר

מתאמן בסניף באר שבע: שכונה ט'

הבן שלי הצטרף לשיעורי קרב מגע לפני כשלוש שנים. תחילה המחשבה היתה כי נכון שיהיה בחוג ספורט כלשהו ונתנו לו את האפשרות לבחור. מהר מאוד הבנו במה זכינו וכמה הבחירה של אור היתה מדוייקת וכמה קיבלנו הרבה מעבר.

בזכות עידן והצוות שלו, אור מגיע כל שבוע, בלי לוותר כבר שלוש שנים בשמחה ואהבה לקרב המגע, אנו כהורים רואים עד כמה מפגשים אלו זיכו את הבן שלי בביטחון, באמונה בעצמו, ביכולת להתמודד עם סיטואציות חברתיות שלעיתים הן מורכבות ובצוות תומך, מלווה, מפרגן ומעודד. אין לי ספק כי עידן והצוות שלו הם הרבה מעבר לצוות הדרכה, הם אנשי חינוך ואנשי טיפול, אשר מסייעים לאור ולחבריו להפוך את עצמם לאנשים טובים יותר, הם מלווים את הילדים, מקשיבים להם ונותנים להם מענה מקצועי, מכיר, רגיש, נעים ותומך. שמחים על הבחירה שלנו ובעיקר על הבחירה של אור.

עינת אלמוזנינו

מתאמן בסניף עומר

חוג קרב מגע נהדר לילדים, סדנאות מעשירות ורלוונטיות בתחום הגנה עצמית ובטחון אישי וכמו כן סדנאות נגד בריונות. מדריכים בחסד עליון, מקצועיים אחד אחד, התוכן מועבר בצורה מובנת ומותאמת אישית. ממליצה לכל אחד ואחת, ילדים ומבוגרים.

נינה לוטצ'נקו

מתאמנת בסניף באר שבע: שכונה ט'

קרב מגע נשים

שמחה ממש שהגעתי למכון ! המדריכים מדהימים, מסבירים ממש טוב יש להם יחס אישי חם ומקצועי. פיתח לי מאוד את הביטחון העצמי, והכניס אותי לכושר.

שיראל כרסנטי

מתאמן בסניף עומר

מקום מקצועי ונעים! מתאמנת בקרב מגע לנשים, כבר שנתיים וזאת אחת הבחירות החשובות שבחרתי לעצמי. האימונים נותנים לי ביטחון ויחד עם המאמנת מורן אני עוברת תהליך של למידה והעצמה בכל שיעור מחדש!!

הלל אלנקווה

מתאמנת בקבוצת הקרב מגע נשים

סדנאות

חוג קרב מגע מדריכים מקצועיים מאוד עם יחס אישי לכול תלמיד. מומלץ ביותר

יוני רודמן

מתאמן בסניף באר שבע: שכונה ג'

אני רוצה להמליץ בחום על הסדנאות של עידן להגנה עצמית לנשים. הסדנא חולקה לשני חלקים - חלק ראשון התמקד במיפוי של סיטואציה מסוכנת, איך לזהות את הסיטואציה מבעוד מועד ולא להכנס אליה, ומה לעשות בכל שלב - החל מהרגע ש"הגפרור הוצת" ועד הפיצוץ אליו לא נרצה להגיע.דה רבה עידן!

עידן נתן כלים פרקטיים שיעזו לי בעתיד לא להכנס בכלל לסיטואציות אלימות ומסוכנות. עידן שילב דוגמאות מהחיים, שהיו רלוונטיים לכולנו. בחלק השני, היה תרגול פיזי משמעותי. תרגלנו תגובה מהירה למצבי תקיפה, עם עיניים פתוחות ועצומות, תרגלנו תגובה ממצב עמידה וגם ממצב שכיבה. עידן העצים את הבנות ונתן לנו כלים מעשיים להתמודדות עם תוקף. יצאתי מהסדנא עם ביטחון גבוה יותר ביכולת שלי. אני ממליצה על הסדנאות האלו, לכל אישה וגם גבר. כולנו צריכים לדעת להימנע ממצבים מסוכנים ולהגן על עצמנו במידת הצורך. תודה רבה עידן!

דורית אפרת-טרייסטר

מתאמנת בסדנאות ACTA

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

שתפו:

מה בעמוד?
מאמרים נוספים
לוגו שחור

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו