סדנאות הגנה עצמית לנשים

סדנאות הגנה עצמית לנשים

מה בעמוד?

הסדנאות מתמקדות בהקניית הכלים ההתנהגותיים והפיזיים החשובים ביותר להגנה עצמית לנשים. במהלך הסדנאות תלמדו כיצד יכול גופכן להפוך לכלי נשק עוצמתי כשעולה הצורך בהגנה עצמית, על מנת לחזור הביתה בשלום, וכיצד לפגוע בנקודות תורפה בשעת הצורך וכיצד להיחלץ מאחיזות, חניקות והגבלות נפוצות כאשר עולה הצורך בהגנה עצמית.

 
קרב-מדע: הגנה עצמית לנשים סדנה היברידית, עיוני+מעשי

הגנה עצמית לנשים – סדנה היברידית, עיוני+מעשי

סדנה היברידית זו מתמקדת בהקניית הכלים ההתנהגותיים והפיזיים החשובים ביותר להגנה עצמית לנשים. הסדנה מורכבת משני חלקים המשלימים זה את זה: חלק עיוני- הרצאה המלווה במצגת, וחלק מעשי- אימון קרב מגע לנשים המביא את החלק העיוני לידי תרגול בפועל. במהלך הסדנה תלמדו כיצד לזהות מצבי סיכון ולהגיב אליהם נכון ובזמן, בצורה שתשמור עליכן בטוחות ותמזער למינימום את הסיכוי לפגיעה. כמו כן, במהלך התרגול המעשי תלמדו כיצד יכול גופכן לשמש ככלי נשק עוצמתי בזמן עימות אלים, כיצד לפגוע בנקודות תורפה בשעת הצורך וכיצד להיחלץ מאחיזות, חניקות והגבלות נפוצות.

ההוראה בתכנית מתבצעת בשיטת ACTA אשר משתמשת בכלים מתחום הפסיכולוגיה ליצירת חווית אימון חיובית ומעצימה. 

הגנת עצמית לנשים - סדנה מעשית

הגנה-עצמית לנשים: סדנה מעשית

סדנה זו מתמקדת בהקניית הכלים הפיזיים החשובים ביותר להגנה עצמית לנשים. במהלך הסדנה תלמדו כיצד יכול גופכן לשמש ככלי נשק עוצמתי כשעולה הצורך בהגנה עצמית, כיצד לפגוע בנקודות תורפה וכיצד להיחלץ מאחיזות, חניקות והגבלות נפוצות.

הסדנה הינה אימון פיזי הממוקד בהקניית יכולות בסיס בקרב מגע החשוב לכל אישה ונערה

ההוראה בתכנית במתבצעת בשיטת ACTA אשר משתמשת בכלים מתחום הפסיכולוגיה ליצירת חווית אימון חיובית ומעצימה.

קרב מדע: דייטינג והיכרויות: כך תישארי בטוחה סדנה היברידית, עיוני+מעשי

דייטינג והיכרויות: כך תישארי בטוחה

סדנת הגנת עצמית לנשים – היברידית, עיוני+מעשי

עולם הדייטינג וההיכרויות יכול להיות עולם מרגש ונעים אך בו בזמן יש בו פוטנציאל לסיכון של ממש, היות ואנו ניגשות לפגוש אדם שבדרך כלל יש לנו מעט מאוד מידע עליו ועל כוונותיו האמיתיות. מטרת הסדנה היא ללמד נשים ונערות כיצד להישאר בצד הבטוח בעולם הדייטינג: ממה להיזהר, לאילו התנהגויות או סימנים מחשידים יש לשים לב, מה כדאי לברר לפני המפגש, אילו שאלות חשובות לשאול ובכלל, אילו פעולות ותנאים ישאירו אותנו על הצד הבטוח כאשר אנחנו יוצאות לפגוש אדם זר.

הסדנה מחולקת לחלק עיוני (מצגת) ולחלק מעשי (אימון הגנה עצמית). הידע והמיומנות שתרכשו יעזור לכן להתנהל בצורה נכונה ובטוחה יותר החל משלב התקשורת הראשונית ולאורך השלבים השונים של ההיכרות. כמו כן, תלמדו בסדנה כיצד יכול גופכן לשמש ככלי נשק עוצמתי במקרה חירום כאשר עולה הצורך בהגנה עצמית.

בואו לקבל את הביטחון שמגיע לכן והשאירו את חוויית הדייטינג בטוחה ונעימה

קרב מדע: הגנה עצמית לנותני שירות

סדנה היברידית, עיוני+מעשי

סדנת קרב מדע זו נועדה במיוחד עבור נותני שירות הבאים במגע יומיומי עם לקוחות, וכוללת חלק עיוני וחלק מעשי. בחלק העיוני של הסדנה, המועבר על ידי מומחים בתחום, נתמקד במרכיב הפסיכולוגי-התנהגותי, ונלמד כיצד לזהות מצבים ואנשים מסוכנים, כיצד לנהל מצבי עימות וכיצד להתנהל באופן שישמור על הביטחון האישי שלנו וימנע הסלמה של מצבים טעונים. נלמד על המנגנונים הפסיכולוגיים שעומדים מאחורי מצבים של איבוד שליטה וכיצד ניתן למזער את הסיכון עבור כל המעורבים ע”י אימוץ של מספר עקרונות חשובים.

בחלק המעשי של הסדנה נתמקד בתרגול טכניקות מעשיות להגנה עצמית וניהול מצבי עימות בדגש על המרכיב הפיזי. המשתתפים ילמדו טכניקות מעשיות להגנה עצמית במצבים של תקיפה אשר יקנו להם ביטחון רב.

מנחי הסדנה הם אמני לחימה ואקדמאים בעלי נסיון המומחים בתחום ההגנה העצמית וניהול מצבי עימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

שתפו:

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו

לוגו שחור