אודות ACTA

אודות ACTA

מה בעמוד?

אודותינו

חברת ACTA מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל הארץ במטרה ללמד כל אדם להגן על עצמו ולהקנות כלים לפיתוח הביטחון העצמי והאסרטיביות. פעילות החוגים שלנו ממוקדת בדרום הארץ וכוללת כיום כ- 12 מרכזי פעילות בבאר-שבע והסביבה.

כל המדריכים שלנו הם בוגרי בתי-ספר להכשרת מאמנים במוסדות מוכרים ובעלי מוניטין בארץ, ובעלי הכרה של מנהל הספורט. בנוסף להכשרה המעשית בתחום ההגנה העצמית, מדריכי המועדון עוברים הכשרה ייעודית על הפסיכולוגיה של מצבי עימות ותוקפנות, ותפקוד הגוף בלחץ ובזמן אירועים אלימים. כל מדריכי המועדון בעלי הכשרת מגיש עזרה ראשונה בתוקף.

קורסים וסדנאות
צוות ACTA

עידן גל

מייסד ACTA

 

עידן גל בעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. את דרכו החל עידן אצל מאסטר זאב כהן במועדון אימפקט בכפר סבא, שם הוא ממשיך להתאמן גם היום. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרור בצה”ל ואימון את היחידות המובחרות בלחימה בשטח בנוי ובקרב מגע. לאחר מכן עסק במשימת אבטחת הרמטכ”ל עד לשחרור מצה”ל. כיום עידן הוא בעל דרגת מומחה-3 [Expert-3] מטעם KMG, הארגון המוביל בעולם בקרב מגע.
לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם לרכוש את יכולות ההתמודדות הרלוונטיות לצרכיו, החל מכישורי לחימה פיזיים ועד לכישורי התמודדות התנהגותיים ומנטליים.

ד"ר רם גל

יועץ מדעי ראשי

 

ד”ר גל הינו מומחה בתחום מדעי המוח והקשר שבין המוח להתנהגות, מנגנוני קבלת החלטות ותפקוד המוח והגוף במצבי קיצון. בעל דוקטורט מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב וניסיון עשיר בהנחיית הרצאות וסדנאות למגוון קהלים.
עידן (מייסד ACTA) וד”ר גל הם בעלי הסימן המסחרי הרשום “קרב , שהינו מאגר נרחב ומתעדכן של ידע המתורגם לסדרה של סדנאות, הרצאות ויישומים נוספים שעוסקים בהבנה מעמיקה, ניהול, התמודדות והגנה עצמית במצבי תוקפנות ואלימות.

מורן חסין

מדריכה ראשית

 

מדריכה ראשית ב-ACTA, בעלת נסיון של מעל ל-18 שנים בתחום ההגנה העצמית ואומנויות הלחימה ומתמחה באופן ממוקד בהגנה עצמית לנשים ולנערות, העברת סדנאות, קורסים והרצאות בנושא. לאורך השנים מורן צברה נסיון מעשי עשיר בהדרכה וליווי של קבוצות מגוונות, ביניהן קבוצות ‘עמיתים’ המשלבות מתמודדי נפש עם מתאמנים מהאכלוסיה הכללית באימוני הגנה עצמית. מורן היא בעלת תואר ראשון בהנדסת חשמל ותואר שני במנהל עסקים ומתגוררת בבאר שבע.

תוכלו להתאמן אצל מורן בקבוצות ההגנה עצמית לנשים בשכונה ג’ בבאר שבע, שם היא מאמנת נשים ונערות מגיל 14, ובמכון הראשי של המועדון בשכונה ט’ שם היא מאמנת קבוצות ילדים ונוער.

ערן בן שושן

מדריך בכיר ומנהל הדרכה

ערן הוא מדריך בכיר ומנהל הדרכה ב-ACTA, בעל ותק של 15 שנה באומנויות לחימה, מתמחה בתחום הכושר, תזונה ופציעות ספורט.

 לפני מספר שנים הכניס למערך הכשרת המדריכים של הארגון את תחום האמפתיה ככלי מקצועי בהדרכות, שבהמשך הורחב לתוך הקוריקולום של המועדון על ידי המייסד כאמצעי להרגעת מצבי עימות בעלי פוטנציאל אלים במצבי רחוב.

ערן התחיל לפני זמן רב כחניך במועדון ועם השנים הפך לדמות מרכזית בסגל הארגון אודות ליכולות ההדרכה המעולות שלו, ההצטיינות המקצועיות והגישה הפרקטית והריאליסטית שמאפיינת אותו. תוכלו להתאמן אצל ערן בקבוצות הקרב מגע לבוגרים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע ובמכון הראשי בשכונה ג’, שם הוא מעביר אימוני קיקבוקסינג וקרב מגע לבוגרים.

הדגשים שלנו

מצפן התנהגותי

אנחנו מלמדים ילדים, נוער ובוגרים כיצד לקבל החלטות בסיטואציות אלימות וכיצד להגן על עצמם ועל חבריהם אם הם נדרשים לכך

פיתוח האישיות

אנו מפתחים את האסרטיביות והביטחון העצמי של החניכים ככלי להתמודדות עם סיטואציות אלימות, ובכלל

למידה דרך הגוף

אנו מאמינים שהלמידה האפקטיבית ביותר היא דרך הגוף ושמים דגש על חיזוק הגוף והפיכתו למיומן לפעול ביעילות בעולם הפיזי

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו

לוגו שחור