קרב מגע בבאר שבע

קרב מגע בבאר שבע

מה בעמוד?

קרב מגע בבאר שבע עם ACTA

הקרב מגע הוא אומנות לחימה המתמחה בהתמודדות עם מצבי תוקפנות ואלימות מציאותית, ולו תכלית אחת: ללמד אתכם להתמודד עם אלימות ולאפשר לכם להישאר חופשיים ובטוחים, כדי שתוכלו לחזור הביתה בשלום. הקרב מגע מתמקד בטכניקות תכליתיות, מעשיות ופשוטות להגנה עצמית על מנת שתוכלו לבצע אותן גם מול יריב גדול וחזק מכם, וגם במצבי חירום מלחיצים. מעבר להיותו פעילות גופנית מהנה ומעניינת במיוחד, האימון מאפשר לכם לרכוש סט של מיומנויות המשפיעות ישירות על בטחונכם העצמי, ומגבירות את תחושת המסוגלות העצמית שלכם.

– קרב מגע שכונה ט’ באר שבע

– קרב מגע אוניברסיטת בן גוריון

– קרב מגע שכונה ג’ באר שבע

– קרב מגע שכונת רמות באר שבע

אז למה קרב מגע?

הייתרון המרכזי של הקרב מגע הוא בכך שהוא מאפשר לכם להישאר בטוחים ולדעת מה לעשות ואיך לפעול ביעילות במפגש עם אלימות ותוקפנות. לכל בעיה בחיים יש את הפתרון המתאים לה, והקרב מגע מתמחה ספציפית בפתרון בעיות בתחום האלימות. הנה הסיבות שהופכות את הקרב מגע לכל כך יעיל בכך:

 • הקרב מגע מכין אותך מנטלית ובונה את רוח הלחימה שלך להתמודד עם המצבים הכי קשים. המצבים שאנו מתאמנים אליהם, הם לא ספורט.
 • הקרב מגע פשוט לביצוע גם במצבי לחץ קיצוניים, כמו שסביר שתהיו כשתרגישו סכנה אמיתית ומוחשית לשלומכם.
 • הקרב מגע עובד מצוין גם מול יריבים חזקים מכם משמעותית. אנו יודעים לפגוע ביריב במקומות שהוא רגיש בהם ביותר, וכשאנחנו מחליטים לפגוע, הפגיעה היא כואבת ועוצמתית, כזו שמשביתה את היכולת של היריב להמשיך לסכן אותנו.

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו

קרב מגע לילדים בבאר שבע

אנחנו מאמינים שהגנה עצמית היא מיומנות חיים בסיסית וחשובה לילדים.

אימוני קרב מגע לילדים מכוונים באופן ממוקד לבנות לילדיכם ביטחון עצמי גבוה, עצמאות ותחושת ערך ומסוגלות עצמית, תוך חיזוק משמעותי של הגוף, הקניית יכולות מעשיות להגנה עצמית ובניית כושר, אתלטיות, איתנות וכוח פיזי. ACTA מתמחה באופן ספציפי בהדרכת ילדים, והגישה שלנו היא ייחודית ושונה מזו של רוב אומנויות הלחימה. אנו יודעים מניסיון רב שנים, שהמנוף שלנו לפתח את ילדיכם ולהביא אותם להישגים גבוהים הוא ההנאה שלהם מהאימונים. הילדים צריכים לאהוב את האימונים ואת המדריכים, ולרצות להמשיך להגיע למרות שקשה להם, למרות שהמדריכים לא מוותרים להם ודורשים מהם את המקסימום. לשם כך דרוש איזון עדין ונכון בין חווייתיות והנאה באימונים, לבין קשיחות, גבולות, רצינות ומשמעת. האיזון המיוחד הזה בין רך לקשה, בין חוויה להתמודדות הוא אומנות שאנחנו למדנו להביא לידי יישום שעובד בשטח ומביא תוצאות.

כל המדריכים שלנו אוהבים את מקצוע ההדרכה ושואבים סיפוק רב מהצמחה ופיתוח של ילדיכם. תוך פרק זמן יחסית קצר תוכלו להרגיש בהבדל בכח הגופני של ילדיכם, בביטחון שלהם, ברצינות ובבגרות.

הילדים יודעים ומוסברים להם היטב באימונים המצבים שבהם מותר להם להשתמש במה שהם לומדים באימון. הגבול בין הגנה עצמית לאלימות מובהר להם בעקביות כדי למנוע מצבים שהם משתמשים בכוחות והיכולות שהם צוברים באימונם בצורה לא בריאה או שמסכנת אחרים.

אימונים לילדים מתחילים מגיל 4.

קרב מגע לנשים בבאר שבע

אימוני קרב מגע לנשים בלבד מתמקדים בהקניית הכלים החשובים ביותר שאת צריכה כדי להגן על עצמך, כאישה. במהלך האימונים תלמדי כיצד יכול גופך להפוך לכלי נשק עוצמתי כשעולה הצורך בהגנה עצמית, על מנת שתוכלי לחזור הביתה בשלום. בנוסף, באימונים כיצד לזהות סימנים מחשידים, לפעול בצורה אסרטיבית מול תוקפן, כיצד להציב גבולות וכיצד לשים לב למניפולציות נפוצות.

את התוצאות תראו כבר אחרי זמן קצר:

 • עליה בביטחון העצמי, באסרטיביות ובתחושת המסוגלות
 • שיפור בכושר הגופני, חיטוב ואתלטיות
 • יכולת התמודדות ותפקוד במצבי לחץ וחוסר ודאות
 • הבנה טובה ומדוייקת של מצבי אלימות ותוקפנות

הכל קורה באוירה משפחתית ומפרגנת, בלי דיסטנס או פוזה. נטו עבודה מהנה, אפקטיבית ומקצועית כדי ללמוד, להתפתח ולהשתפר.

מדוע קרב מגע לנשים הוא כה חשוב?

כאישה או כנערה, חשוב שתדעי קרב מגע! הנה שתי סיבות מרכזיות:

 1. יש לך עוצמות ויכולות משמעותיות כאישה, שבלי הדרכה נכונה ואימון – פשוט לא תדעי לנצל ברגע האמת!
 2. ברוב המקרים התוקף יהיה גדול וחזק ממך, ואת תהיי בנחיתות פיזית משמעותית מולו!

בטח קרה לך מתישהו שנאבקת בצחוק עם חבר, בן זוג או אח גדול ועברה לך המחשבה “אם זה היה על אמת, לא היה לי סיכוי…”, והביטחון שלך פשוט ירד לרצפה באותו הרגע. אם זה קרה לך, את לא לבד! הבדלי הכוחות הם אכן לרוב מאוד משמעותיים וההתמודדות הפיזית מול גבר בלי שיש לך את הידע איך לעשות את זה היא בהחלט דבר מאתגר. כאן בדיוק נכנס הקרב מגע לתמונה, ונותן לך כלים שהופכים את ההבדלים הפיזיים ללא רלוונטיים בכלל! למעשה, יש לך את היכולות להגן על עצמך בצורה מעולה באמת, אם רק תרכשי את הכלים האלו. לא נולדים עם הכלים הללו ולכן צריך ללמוד אותם. אל תסתובבי עם ההרגשה שאת חלשה! בואי ותלמדי כמה חזקה את יכולה להיות, עם רק מעט אימון והבנה של שלוש מפתחות ההגנה העצמית לנשים:

 • תקשורת מעמדה של כח גישה אסרטיבית והצבת גבולות
 • שימוש בסביבה ובקול שלך  ככלי נשק
 • עוצמה נשית בעימות פיזי: מתי, כיצד והיכן לפגוע בתוקף כדי לשתק אותו במצב חירום

אם את מרגישה שאת חלשה, זה רק בגלל שלא למדת עדיין איך להשתמש בעוצמות שלך. בואי ללמוד איתנו, ותרגישי בטוחה ומוגנת!

 אימוני ההגנה עצמית לנשים בבאר שבע מתקיימים בקבוצות של נשים בלבד או בקבוצות מעורבות (גברים ונשים יחד) ובהדרכת מדריכת הגנה עצמי אישה, או מדריך הגנה עצמית גבר, לבחירתך.

האימונים באקטה

לתפיסתנו, ב-Acta כל אימון צריך להיות חוויה של למידה והתפתחות שמלווה בסיפוק והנאה. כבית ספר לאומנויות לחימה, אנו מציעים אימונים מקצועיים בקבוצות המתאימות למתחילים וקבוצות המיועדות למתקדמים. אנו שמים דגש על הדרכה איכותית המתמקדת הן במרכיב הפיזי והן במרכיב המנטלי של הלחימה. צוות המדריכים המנוסה שלנו יודע להדריך  וללוות אתכם מהרמה הנוכחית שלכם, בין אם אתם מתחילים גמורים או מקצוענים, ולהביא אתכם לשיפור מתמיד וסיפוק מכל אימון ואימון. אצלנו הבטיחות היא במקום הראשון ולכן הכל נעשה בבקרה צמודה ובהדרגה, בהתאם ליכולות שלכם ועם הקפדה מתמדת על הוראות בטיחות ברורות ומתאימות לכל תרגיל, ובאוירה משפחתית ונעימה, עם יחס אישי מצוות ההדרכה וליווי פרטני וצמוד. 

לסיכום,

אנשים נמשכים לאנשים חזקים, ויש לכך סיבה טובה. אנשים חזקים מקנים לסובבים אותם תחושת ביטחון, רוגע, ואת ההרגשה שדברים הם בסה”כ לא כאלה מסובכים, ולמען האמת די פשוטים בעצם. 

בואו להיות האנשים החזקים האלו, הצטרפו ל-ACTA.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

שתפו:

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו

לוגו שחור