קרב מגע בעומר

קרב מגע בעומר

מה בעמוד?

קרב מגע בעומר – אימונים לכל הגילאים ב-ACTA

אם אתם מחפשים אימוני קרב מגע והגנה עצמית בעומר – הגעתם למקום הנכון. האימונים בעומר מועברים על ידי עידן גל, מייסד חברת ACTA. עומר היה הסניף הראשון שפתח עידן בשנת 2010, והוא מאמן בו עד היום. רבים ממדריכי המועדון הותיקים התחילו להתאמן אצל עידן בעומר בתור נערים והיום הם מדריכים מוסמכים בארגון.

אימונים קבוציים בעומר

במהלך האימונים עובדים החניכים על חיזוק הגוף, פיתוח החוסן המנטלי והביטחון העצמי, ושיפור היכולת להגן על עצמם באפקטיביות ולהגיב בצורה ישירה ונבונה לאיומים שונים, על מנת לחזור הביתה בשלום. הקרב מגע הוא אומנות לחימה המתמחה בהגנה עצמית והתמודדות עם מצבי תוקפנות ואלימות בצורה תכליתית ואפקטיבית. החניכים לומדים להתמודד במצבים של עימות ותקיפה הן ברמה ההתנהגותית והן ברמה הפיזית, ולצאת בשלום ממצבים מסוכנים. אימוני הקרב מגע מותאמים לקבוצת הגיל של המתאמנים ולמצבים אותם הם עשויים לפגוש בחיי היום-יום.

אימונים אישיים בעומר

נוסף לתרגול קבוצתי, אקטה מציעה גם מפגשי תרגול אישיים. מפגשים אלו מותאמים לצרכים ולמטרות הספציפיות של המתאמן, ומעניקים חווית אימון אינטנסיבית ואישית יותר. מפגשי תרגול אישיים הם דרך מצוינת לתלמידים להתמקד בטכניקות ספציפיות בקצב המתאים להם, ולקבל הדרכה אישית ומשוב מהמאמן.

 קרב מגע לנשים בעומר

אקטה מציעה שיעורי קרב מגע במיוחד לנשים. האימונים מתמקדים בהקניית הכלים ההתנהגותיים והפיזיים החשובים ביותר להגנה עצמית לנשים. במהלך האימונים תלמדי כיצד יכול גופך לשמש ככלי נשק עוצמתי כאשר עולה הצורך בהגנה עצמית, על מנת לחזור הביתה בשלום. בין התכנים הנלמדים: נקודות תורפה: כיצד ומתי לפגוע בהן, היחלצות מאחיזות והגבלות נפוצות, נקיטת גישה אסרטיבית והצבת גבולות, זיהוי מצבים ואנשים מסוכנים מבעוד מועד, הפסיכולוגיה של התוקפן וכיצד להתנהג מולו, רכישת הרגלי התנהגות להגברת הביטחון האישי.

קרב מגע לילדים בעומר

אקטה מציעה גם שיעורי קרב מגע לילדים. גילאים צעירים מהווים חלון זמן לבנייה של ביטחון עצמי ואסרטיביות, שיישארו עם הילד למשך כל ימי חייו ויעזרו לו להתמודד עם סיטואציות של תוקפנות, בריונות ואלימות. החניכים מתחזקים באימונים פיזית ומנטלית, לומדים להתמודד ולא לפחד ממגע, ובונים את תחושת המסוגלות העצמית שלהם. האימונים ב-ACTA מכוונים לחיזוק של המרכיב הפיזי והמרכיב המנטלי גם יחד. מטרת האימונים היא להקנות לילדים ביטחון ואסרטיביות אשר מגובים ביכולת מעשית לפעול ולהגיב בצורה יעילה לתוקפנות ואלימות כפי שהיא נפוצה בקבוצת הגיל של החניך.

עידן הוא מדריך מיומן שיודע ליצור את האיזון הנכון בין גבולות ומשמעת לבין הנאה וחווייתיות באימונים, ובכך עוזר לפתח תכונות של משמעת, התמדה, שליטה עצמית והתמודדות בריאה עם קשיים ואתגרים.

קרב מגע לבוגרים בעומר

אקטה מציעה גם שיעורי קרב מגע לבוגרים. שיעורים אלו מיועדים לאנשים מכל רמות המיומנות, ומספקים הכשרה מקיפה למתאמנים מתחילים ומנוסים כאחד. האימונים מתמקדים בהגנה עצמית מעשית וניהול מצבי עימות, תוקפנות ואלימות ומשלבים עבודה גופנית עם פיתוח יכולות מנטליות כמו תגובה למצבי הפתעה, תפקוד וקבלת החלטות תחת לחץ והתמודדות התנהגותית מול אגרסור.

למה ב- ACTA?

באקטה, אנו מבינים את החשיבות של ביטחון עצמי בכל גיל ולכל תחומי החיים, ויודעים להקנות לכם את הביטחון הזה באמצעות רכישת הכלים היעילים ביותר להתמודדות במצבי עימות, תוקפנות ואלימות. הצטרפו אלינו ולמדו מהטובים ביותר איך לפעול במפגש עם תוקפנות ואלימות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

עידן גל

עידן גל

מייסד ACTA, מומחה דאן 3 בקרב מגע ובעל נסיון של 30 שנים בתחום ההגנה העצמית. בשירותו הצבאי היה מפקד ביחידה ללוחמה בטרוה ומאבטח הרמטכ״ל. לאורך השנים שלאחר שחרורו הקדיש עצמו עידן להדרכה ולפיתוח שיטות הוראה ייחודיות לתחום ההגנה העצמית המאפשרות לכל אדם להישאר חופשי ובטוח ע״י רכישת כלים מעשיים להתמודדות אפקטיבית במפגש מול אלימות ותוקפנות.

שתפו:

מה בעמוד?
מאמרים נוספים

הירשמו עכשיו לשיעור ניסיון

בכל תחום שתבחרו ממגוון תחומי ההתמחות שלנו

לוגו שחור